Alle medlemmer

Teamet vårt består nå av 17 medlemmer.

Geir (35) Leder

Lokasjon: Lillestrøm
Medlem siden: 2009
Oppdrag: 128
E-post: geir@ghosthunters.no                                                

Frank (29) Teknisk Leder

Lokasjon: Lørenskog
Medlem siden: 2009
Oppdrag: 63
E-post: frank@ghosthunters.no                                                

Kim ()

Lokasjon:
Medlem siden: 2009
Oppdrag: 21
E-post: kim@ghosthunters.no                                                

Andre (32) Etterforsker

Lokasjon: Akershus
Medlem siden: 2009
Oppdrag: 44
E-post: andre@ghosthunters.no                                                

Yvonne (28) Etterforsker

Lokasjon: Bergen
Medlem siden: 2010
Oppdrag: 13
E-post: yvonne@ghosthunters.no                                                

Sunniva (28) Etterforsker

Lokasjon: Oslo
Medlem siden: 2011
Oppdrag: 70
E-post: sunniva@ghosthunters.no                                                

Kent Morten () Etterforsker

Lokasjon: Drammen
Medlem siden: 0
Oppdrag: 25
E-post: kentmorten@ghosthunters.no                                                

Sigbjørn (51) Etterforsker

Lokasjon: Moss
Medlem siden: 2012
Oppdrag: 38
E-post: sigbjorn@ghosthunters.no                                                

Heidi (26) Etterforsker

Lokasjon: Sandefjord
Medlem siden: 2012
Oppdrag: 35
E-post: heidi@ghosthunters.no                                                

Eirik (25) Etterforsker

Lokasjon: Bergen
Medlem siden: 2012
Oppdrag: 25
E-post: eirik@ghosthunters.no                                                

Anne (31) Etterforsker

Lokasjon: Oslo
Medlem siden: 2012
Oppdrag: 17
E-post: anne@ghosthunters.no                                                

Melanie (32) Etterforsker

Lokasjon: Oslo
Medlem siden: 2013
Oppdrag: 13
E-post: melanie@ghosthunters.no                                                

Mirjana (25) Etterforsker

Lokasjon: Ski
Medlem siden: 2016
Oppdrag: 11
E-post: mirjana@ghosthunters.no                                                

Caroline (27) Etterforsker

Lokasjon: Lørenskog
Medlem siden: 2016
Oppdrag: 13
E-post: caroline@ghosthunters.no                                                

Sara (24) Etterforsker

Lokasjon: Asker
Medlem siden: 2017
Oppdrag: 9
E-post: sara@ghosthunters.no                                                

Bjørn-Sander (27) Etterforsker

Lokasjon: Sandefjord
Medlem siden: 2017
Oppdrag: 0
E-post: bjornsander@ghosthunters.no                                                

Linda () Etterforsker

Lokasjon: Strømmen
Medlem siden: 2017
Oppdrag: 0
E-post: linda@ghosthunters.no                                                

Lyst til å bli en del av vårt team?

Les mer om hva det innebærer og hva som kreves.